Back to Top

0850 532 0 868

0

Mobil Oto Servis olarak 40'dan fazla araç markasının 1000'e yakın modeline hizmet veriyoruz. Bu kadar çok çeşit araca hizmet vermenin en büyük zorluğu da doğru ve uygun yedek parçalara hızlıca ulaşabilmek. Bu zorlu süreçleri aşmak için yoğun çalışıyor ve ürettiğimiz teknolojileri de sektörün diğer oyuncularıyla paylaşmak istiyoruz. 200.000'den fazla yedek parça çeşidiyle Türkiye'nin en büyük yedek parça stoğunu tüm oto servislerinin, perakende yedek parça satıcılarının ve filo yöneticilerinin hizmetine sunuyoruz. Üstelik bunu yaparken her alışverişinizde harcadığınız tutarın %10'unu MobilPara olarak kazanıyor ve sonraki alışverişlerinizde düşüyorsunuz.

HANGİ MARKALARIN PARÇALARINI BULABİLİRSİNİZ?

40'dan fazla araç markasıyla uyumlu, 300'den fazla OEM ve yan sanayi üreticinin parçalarını size özel kataloglarımızla sunuyoruz. Hem araca uyumlu parça bulmanın zorluğunu aşmanıza yardımcı oluyoruz hem de almak istediğiniz parçanın orijinal, muadil ve yan sanayi opsiyonlarını bir arada sunarak kolayca karşılaştırma yapabilmenizi sağlıyoruz.

PEKİ NEDEN MOBİL OTO SERVİS?

 • Stoklardan Hızlı Kargo

  24 saat içerisinde kargo opsiyonu ile en uygun yedek parçalar hızlıca kapınızda.

 • Doğru Parçaya Kolayca Ulaşma

  Araç seçim ve kataloglar sayesinde doğru yedek parçalara en rahat ulaşım altyapısı.

 • Ayrıcalıklı Parça Desteği

  Parça tespiti ve alternatif ürün desteği için haftanın 6 günü tam destek!

 • 50'den Fazla Markanın Parçaları

  Onlarca araç markasına üretim yapan yüzlerce OEM ve yan sanayi üretici elinizin altında.

PEKİ NEDEN MOBİL OTO SERVİS?

Birçok Üretici ve Distribütörün Stoklarına Erişim

Tam entegrasyon ile yüzbinlerce farklı yedek parça her an elinizin altında. Alman, Japon, Fransız. Tüm araç markaları için en uygun yedek parçalara ulaşabilme.

Parça Aldıkça İskontonuzu Arttırın!

Her parça alımınızda %10 MobilPara kazanıp sonraki yedek parça alımlarınızda MobilPara'ları kullanabilirsiniz. Her alışverişinizden kazanmaya devam edersiniz.

Kurumsal Yedek Parça Üyeliğinizi Başlatmak İçin Lütfen Formu Doldurun

HATA

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Lütfen bekleyiniz...