Back to Top

0850 532 0 868

0

Türkiye'nin En Yenilikçi Servisinde Çalışıp Gelirinizi Arttırın!

Hemen İş Başvurusu Yapın

Lütfen bekleyiniz...

NEDEN MOBİL OTO SERVİS'TE ÇALIŞMALISINIZ?

 • Siz İşinize Odaklanın Gerisini Biz Halledelim

  Muhasebeden pazarlamaya bırakın tüm süreçlerle biz ilgilenelim. Siz sadece bakım yapıp müşterilerimizi memnun etmeye odaklanın.

 • Kolayca Kendi İşinize Sahip Olup Para Kazanmaya Başlayın

  İster kendi arabanızı alıp çalışmaya başlayın, isterseniz de Mobil Oto Servis'in özel finansman desteğini kullanarak araba sahibi olun.

 • Garanti İş Potansiyeli İle Daha Yüksek Gelirler Elde Edin

  Ne kadar çok müşteriye hizmet verirseniz o kadar çok kazanın. İş garantiniz olsun siz sadece bakım yapmaya odaklanın.

 • Kurumsal Güvence İle Geleceğinizi Garanti Altına Alın

  Mobil Oto Servis'te çalışarak kurumsal şirket güvencesine kavuşun. İş güvencenizden çalışma koşullarınıza kontrol sizde olsun.

SIK SORULAN SORULAR

Mobil Oto Servis tam olarak nedir? Nasıl bir çalışma içinde olacaksınız?

Mobil Oto Servis Türkiye'nin ilk yerinde bakım yapan servisidir. Şu an itibariyle de Türkiye'nin müşteri adetlerinde en büyük oto servislerinden biridir. Mekanik ustalarımız Mobil Oto Servis'in randevulu müşterilerinin yedek parçaları ve donanımlı araçları ile müşterimizin istediği adrese giderek satın aldığı hizmetleri sunarlar. Yani Mobil Oto Servis ustamızın işi yapabilmesi için müşteri bulma sürecinden, yedek parça tedariğine, randevu planlandırmasından tahsilat ve faturalandırmaya kadar bir çok işlemi arka tarafta yapar. Mekanik ustalarımıza kalan şey ise müşterilerimizin arabasında kullanılacak yedek parçalar ile istediği yere gidip bakım işlemlerini yerine getirmektir. Her işlem sonrası müşterilerimizin değerlendirmelerine göre de mekanik ustamızın performansı ve müşterimizin memnuniyeti kontrol edilir.

Hangi markalara ne işlemler yapılıyor?

Mobil Oto Servis'te karışık binek ve hafif ticari araçlara hizmet veriliyor. Rutin bakım işlemleri olan yağ, filtre, balata disk, buji, akü değişimi gibi işlemlerin yanında belli alt takım ve kayış değişimleri de yapılıyor. Ayrıca bilgisayarlı arıza tespiti için özel eğitimler ile tüm markaların arıza taraması ve servis sıfırlama işlemleri yapılıyor.

Mekanik ustasıyım ama kendi arabamı alacak kadar birikimim yok. Nasıl çalışmaya başlayabilirim?

Mobil Oto Servis olarak kendi arabasını almaya durumu olmayan ustalarımıza özel finansman koşullarıyla araba sahibi yapıp çalışarak arabasının parasını ödeme koşulları sunuyoruz.

Mobil Oto Servis ustası olarak ortalama ne kazanırım?

Mobil Oto Servis ustası olarak yaptığınız her işlemden para kazanırsınız. Siz bizlerin müşterilerinin bakım işlemini yapıp müşterilerimizi memnun etmeye odaklanırsınız. Arka tarafta bizler de pazarlama, muhasebe, parça tedariği, tahsilat gibi bir çok süreci sizin için yapıyor oluruz. Yaptığınız işlemler üzerinden para kazanacağınız için düzgün bir çalışma ile aylık 5.500 TL'ye kadar bir gelir elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çok basit. Size verdiğimiz işlemleri zamanında ve düzgün bir şekilde yaparak müşterilerimizi memnun etmeniz.

Başvuru süreci nasıl ilerliyor?

Online başvuru yaptıktan sonra telefon mülakatı ve sonrasında yüz yüze mülakat yapılmaktadır. Mobil Oto Servis ustası olarak çalışmaya başlamadan önce 2 ay Mobil Oto Servis Garage'da ve saha işlemlerinde eğitim ve deneme sürecini geçersiniz. Eğitimler tamamlandıktan sonra ise çalışmaya başlarsınız.

Mekanik ustası değilim ancak Mobil Oto Servis ustası olmak istiyorum. Mümkün müdür?

Maalesef hayır. Mobil Oto Servis'te çalışmak isteyen ustaların tecrübeleri, işçilik seviyeleri, bilgi birikimleri, sertifikaları, geçmiş kayıtları özenle kontrol edildikten sonra ancak en iyi hizmeti sunabilecek kişilerden seçiliyor. Bu nedenle tecrübesiz adaylar için sürecimiz bulunmamaktadır.

Servisim var ve Mobil Oto Servis'in bir parçası olmak istiyorum. Bir araba alıp bünyenizde hizmet vermeye başlayabilir miyim?

Maalesef hayır. Mobil Oto Servis'in tüm ustaları Mobil Oto Servis çalışanı olup sadece Mobil Oto Servis bünyesinde faaliyet göstermek zorundadır. Başka servis veya kurumlarla hizmet sağlanması için bir çalışma yapılmamaktadır.