Back to Top

0850 532 0 868

0

Mobil Oto Servis Müşterileri Ne Diyor?

Herkesin İhtiyacı Aynı... Güvenilir Servis, Uygun Fiyat ve Zahmetsiz İşlemler.
Hepimiz arabalarımızı severiz ama konu servise gidip bakım yaptırmak veya bir arızayı tamir ettirmek olunca işlemler gözümüzde büyür. İşten izin almak, servise gidip gelmek, işlemler bitsin diye saatlerce beklemek başlı başına bir iş yükü.

Üstüne bir de gideceğim servis güvenilir midir, işlemleri uygun fiyata yapacak mı, kaliteli parça mı kullanacak, yaptığı işleme garanti verecek mi gibi sorular kafamızda dolanmaya başlayınca işler iyice tatsızlaşıyor. Bu gibi sorunlara çözüm olmak için kurulan Mobil Oto Servis hakkında bakın gerçek müşterilerimiz ne diyor?

Alper Müderrisoğlu 2012 Volkswagen Polo

İlk başta ben servise gitmeden nasıl yapılacak diye düşünüyordum ancak Mobil Oto Servis ile hem zaman kazandım hem de kilometrelerce yol gitmekten kurtuldum.

Haydar Güzel

2012 BMW 1.16

Yapılan işçilik çok güzel. Parçaların hepsi kaliteli, istediğim gibi. Kutularının gözümün önünde açılması içimi rahatlattı.

Vasıf Namoğlu

2011 Mazda 3

Memnun kalırsam arkadaşlarıma tavsiyede bulunacağım için servis alanına gelmeyi tercih ettim. Çok memnun kaldım.

Murat Oğuz Tercümanoğlu

2006 Renault Megane

Bir kaç ay önce frenleri değiştirtmiştim. Çok da memnun oldum. Bu sefer de neredeyse yarı fiyatına işlemleri yaptırdım.

İlker Karaaslan

2008 Mazda 3

Tam istediğimiz saatte burada olmaları müşteri açısından çok önemli. Fren balatalarının da istediğimiz yerde değiştirilmesi gerçekten inanılmaz.

Gökay Gedik

2012 Audi A3

Mesleğim gereği titiz bir adamım. Ustanın titizliği çok hoşuma gitti.

Orhan İlikçi

2012 Nissan Qashqai

Yerinde, orijinal parçalarla, uygun bir fiyatla, uygun ödeme koşullarıyla ve saatlerce beklemeden yapılıyorsa bundan güzel daha ne olsun diyip randevu aldım.