Back to Top

0850 532 0 868

0

Faydalanabileceğiniz Kampanyalar

Tavsiye Et Kazan Kampanyası

Referansınızla gelen her arkadaşınız için hem size hem de arkadaşınıza 50 TL MobilPara hediye ediyoruz. Arkadaşınız ilk işlemini yaptırınca da küçük bir teşekkür olarak hesabınıza 50 TL MobilPara tanımlıyoruz. Biriken MobilPara'larınızı bakım işlemlerinizde kullanıp çok daha az ödüyorsunuz. :)

Facebook'ta Paylaş

Twitter'da Paylaş

Her işlemde %5 MobilPara Kampanyası

Mobil Oto Servis'te yaptırdığınız tüm bakım & onarım işlemlerinde ve yedek parça alımlarında, ödediğiniz tutarın %5i MobilPara olarak hesabınıza yüklenir. Daha sonra yaptıracağınız işlemlerde ödemelerinizi MobilPara'larınızı kullanarak yapabilirsiniz. Maksimum MobilPara kullanımı bakım işlemlerinde tutarın %25i, yedek parça alımlarında sepetin %5i kadardır.

PEKİ NEDEN MOBİL OTO SERVİS?

Bakım İçin Servise Gitmek mi? Bırakın Servis Ayağınıza Gelsin.

Artık arabanızın bakımı için işten izin almanıza veya değerli hafta sonunuzu heba etmenize gerek yok. Mobil Oto Servis istediğiniz zamanda, istediğiniz yere gelerek arabanızın bakımını yapıyor. Üstelik servisi ayağınıza getirerek sizi servise giderken yolda yakacağınız yakıttan, ekstra çıkabilecek taksi masraflarından ve belki de en önemlisi boşa geçireceğiniz yarım günlük bir programdan kurtarıyor.

En Kaliteli Yedek Parçalara Toptan Fiyatlarıyla Ulaşın

Mobil Oto Servis, en büyük parça dağıtıcıları ve yedek parça üreticileri ile direkt çalışır. Bu şekilde de arabanıza takılan parçalara eklenen diğer aracıların maliyetlerini size yansıtmaz ve en kaliteli parçalara en uygun koşullarda ulaşmanızı sağlar. Mobil Oto Servis'de diğer bir çok servisin aksine arabanıza hangi parçaların konulacağını, hangi yağın kullanılağını kendi gözlerinizle görür ve onaylarsınız.

En İyi Ustalarla Sürpriz Maliyetlerin Önüne Geçin

Mobil Oto Servis'in tecrübeli ve özel eğitimli ustaları ile arabanızın bakımında en doğru işlemleri yaptırın. Mobil Oto Servis'te yapılan tüm bakım işlemlerinde en iyi arıza tespit cihazları ile aracınızın detaylı check-up'ı ücretsiz yapılır. Böylece ileride meydana gelebilecek arızaların da önüne geçilebilir.

Garantili ve Güvenilir İşlemler

Mobil Oto Servis aracınız için en kaliteli parçaları ve motor yağını kullanıyor ve buna güvenerek de yapılan tüm işlemlere 1 yıl / 10.000 km garanti veriyoruz. Üstelik tüm işlemleri sektör standartlarında sigorta poliçesi kapsamında yaparak memnuniyetinizi garanti altına alıyoruz.