Back to Top

0850 532 0 868

0

Mobil Oto Servis Hakkında

Mobil Oto Servis otomotiv satış sonrası hizmetlerini ileri bir boyuta taşımak, araç sahiplerine daha şeffaf ve rahat oto bakım hizmetleri sunmak için 2013 yılında kuruldu. Araç sahiplerinin kaliteli ve güvenilir hizmetlere uygun fiyatlarla ulaşamaması, araç bakım işlemlerinin zaman alan ve sevilmeyen işlerin başında gelmesi Mobil Oto Servis'in çıkış noktalarını oluşturdu. 

Türkiye'deki piyasa şartlarında araç sahiplerinin kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti karşılaştırma yaparak alması gerçekten çok zor. Değişen parça ve işçilik kalitelerine göre farklı servislerden alınan farklı fiyatlar araç sahiplerinin güvenini zedeliyor ve güvenlir bir servis bulmayı zorlaştırıyor. Bu sebepten ötürü en büyük yedek parça dağıtıcılarından en kaliteli parçalarını toptan fiyatlarla alıyor, dükkan kirası, elekrik - su faturası gibi maliyetleri üstlenmeden, tecrübeli ve eğitimli ustalar ile evinizin veya iş yerinizin otoparkında bakım işlemlerinizi yapıyoruz. Bu sayede de çok daha uygun koşullarla kaliteli ve güvenilir hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Ayağınıza getiriyoruz lafını ise ciddi anlamda kullanıyoruz. Çünkü artık herkesin en yakın servisi evinin önü veya işyerinin otoparkı.. 

Araç bakım işlemlerinin daha rahat, daha kaliteli, daha ekonomik ve daha güvenilir yapılabilmesi için çıktığımız bu yılda binlerce mutlu müşterimiz ile yolumuza devam ediyoruz. Hiçbir araç sahibinin arabasının bakımını yaptırmak için işinden izin almak veya tatil gününü heba etmek zorunda olmadığı bir dünya için çalışıyoruz. 

Yatırımcılar;

Hasan Aslanoba: 2012 yılında kurucusu olduğu Erikli Su'yu Nestle Waters'a sattıktan sonra şirketteki CEO görevinden ayrılıp teknoloji tabanlı yenilikçi iş modellerine odaklanan Hasan Aslanoba, erken dönem teknoloji yatırımlarını sürdürmek için Aslanoba Capital'i kurmuştur. Bu süreçte Mobil Oto Servis'e de yatırım yapan Hasan Aslanoba, araç sahipleri için sıkıntılı bir süreç olan araç bakım ve tamir konularında uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti müşterilerinin ayağına getiren Mobil Oto Servis'i pazarın dengelerini değiştirecek bir atılım olarak tanımlıyor.

Nevzat Aydın: 2000 yılında kurduğu yemeksepeti.com'u 2015 yılında 589 milyon dolara satarak Türkiye'de kırılması güç bir rekora imza atan Nevzat Aydın şirketteki CEO'luk görevini hala sürdürmektedir. Satış sonrasında yatırım yaptığı ilk şirket olan Mobil Oto Servis ile oto satış sonrası hizmetleri pazarına duyduğu güveni kanıtlayan Aydın, Mobil Oto Servis'in pazarı çok daha rahat ve güvenilir kılarak alışkanlıkları değiştireceğine inanıyor.