Back to Top

0850 532 0 868

0

Filonuzdaki araç sayısının artmasıyla birlikte bakım ve onarım süreçleri canınızı mı sıkmaya başladı. Üzülmeyin! Filo kiralama şirketlerinden dağıtım şirketlerine kadar neredeyse tüm firmaların en dertli olduğu konulardan biri filolarındaki araçların bakım süreçleridir. Uygun fiyat bulmak, işlemleri takip etmek, güvenilir çözüm ortakları bulmak, maliyetleri kontrol etmek, zamanı etkin yönetmek.. Mobil Oto Servis olarak en kaliteli işlemleri özel filo fiyatlarıyla sizlere çok daha kolay bir şekilde sunarak asıl işinize odaklanabilmeniz için filonuza özel çözümler üretiyoruz. Siz de daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın altındaki formu doldurun, en yakın zamanda sizinle iletişime geçelim.

BAKIM İÇİN SERVİSE GİTMEK Mİ?

Artık arabanızın bakımı için işten izin almanıza veya değerli hafta sonunuzu heba etmenize gerek yok. Mobil Oto Servis istediğiniz zamanda, istediğiniz yere gelerek arabanızın bakımını yapıyor. Üstelik servisi ayağınıza getirerek sizi servise giderken yolda yakacağınız yakıttan, ekstra çıkabilecek taksi masraflarından ve belki de en önemlisi boşa geçireceğiniz yarım günlük programdan kurtarıyor.

PEKİ NEDEN MOBİL OTO SERVİS?

 • Araçlarınızın Bakımları Hiç Olmadığı Kadar Kolay

  Filonuzdaki araçların bakımı çileye dönmesin. Çağırın, bakımı kapının önünde yaptırın.

 • Operasyonel Verimlilik & Zamandan Tasarruf

  Filonuzdaki araçların zamanında servise gidip gelmesiyle ilgili organizasyon yapmak eskide kaldı!

 • Tek Servis İle Kontrol Edilebilir Maliyetler

  Farklı bölgelerdeki araçlar, farklı servisler, farklı iskontolar. Artık tüm araçlarınız için tek servis!

 • Tüm Bakım İşlemlerini Online Takip Edin

  Araçlarınızın işlem kayıtlarına internetten istediğiniz zaman ulaşın, kontrolü elden bırakmayın.

PEKİ NEDEN MOBİL OTO SERVİS?

Tüm İstanbul'da Tek Servisle Çalışma Rahatlığı

Filonuzdaki araçların bulunduğu yerlere ve araçların markasına göre farklı farklı servislerle çalışmak zorunda kalmadan Mobil Oto Servis ile tüm filonuza yüksek kalitede hizmeti aynı koşullarla sağlarsınız.

Filonuza Özel İndirimler İle Azalan Maliyetler

Tamamen filonuza özel hazırlanan fiyat teklifleri ile hem bakım maliyetlerinizi hem de operasyonel maliyetlerinizi azaltın.

Filonuzun Bakımlarına Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Formu Doldurun

HATA

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Lütfen bekleyiniz...