Back to Top

0850 532 0 868

0

Mobil Oto Servis & BRC İşbirliğiyle Kapıda Garantili LPG Bakımı!

BRC 2A Mühendislik A.Ş. ile yaptığımız anlaşma ile artık BRC markalı LPG dönüşüm sistemlerinin periyodik bakımlarını kapınızın önünde, üretici garantiniz bozulmadan yaptırabilirsiniz. Alttaki formu doldurup randevunuzu alın, garantiniz bozulmadan LPG bakımını kapınızın önünde yaptırın.

HATA

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Lütfen bekleyiniz...

Kapıda LPG bakımı hangi işlemleri kapsıyor?

Kapıda LPG bakımı, istediğiniz yerde ve zamanda arabanıza takılan Sıralı Sistem LPG Filtresi'nin ve Gaz Kesici İç Filtre'nin değiştirilmesini, arabanızın LPG kitinin bilgisayara bağlanıp kontrol edilmesini kapsamaktadır.

LPG Bakımını Mobil Oto Servis'te yaptırmak hangi avantajları sağlayacak?

Öncelikle siz servise gitmeyeceksiniz, servis ayağınıza gelecek. İstediğiniz yerde, istediğiniz zamanda bakımınız yetkili servis güvencesi ile yapılacak ve hiç zaman kaybetmeyeceksiniz. Ek olarak ayağınıza çağırdığınız bu ayrıcalıklı hizmet için ek bir para da ödemeyeceksiniz. Diğer LPG servislerinde olduğu gibi 115 TL'ye bakımı uygun koşullarda yaptıracaksınız. Ayrıca Mobil Oto Servis'ten aldığınız her hizmette MobilPara'larınız birikiyor. Bunları da ilerleyen zamanlarda yaptıracağınız farklı bakım işlemlerinde kullanabiliyorsunuz.

Ne Kadar Sıklıkta LPG Bakımı Yaptırmanız Gerekiyor?

6 ayda veya her 10.000 kilometrede bir LPG filtrelerinizin değiştirilmesi ve LPG sisteminin kontrolden geçmesi gerekmektedir. Bu değişim aralığı LPG kitinizi üreten firmanın tavsiye ettiği sürelerdir.

Kapıda Mobil Oto Servis ile LPG bakımı yaptırırsam LPG sisteminin garantisi bozulur mu?

Mobil Oto Servis LPG bakımlarını BRC'nin Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan 2A Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile olan özel anlaşmaları ile garantiniz bozulmayacak şekilde yapar. Bakım bilgileriniz 2A Mühendislik veri tabanlarına işlenir ve dönüşüm kitinizin garantisi sorunsuz bir şekilde devam eder.

LPG Bakımlarını yaptırmazsam garantim bozulur mu?

Maalesef evet. Periyodik bakım işlemleri yapılmadığı durumlarda değişmeyen parçalar, yapılmayan kontrol ve ayarlamalar LPG kitinizin bozulmasına neden olabilir. Bu nedenle düzenli bakım periyotlarında bakımları yaptırmanız gerekmektedir.

Kapıda LPG dönüşüm hizmeti veriyor musunuz?

Maalesef hayır. Mobil Oto Servis olarak sadece LPG bakımı hizmeti vermekteyiz. Arabanıza LPG dönüşümü yaptırmak veya LPG sisteminizdeki bir arızayı tamir ettirmek isterseniz diğer BRC servisleri ile irtibata geçmenizi öneririz.